22.03.2005 :: 18:09
Co było kiedyś,a co jest teraz??? Oto mój pierwszy wpis!Sama nie wiem od czego by tu zacząć,bo wiele sie dzieje i działo w moim zyciu,złego i dobrego.Może zacznę od przedstawienia się.Mam na imię Agnieszka i mam 18 lat.Jetsem ze Śląska.Mieszkam z moimi kochanymi rodzicami siostrą.Relacje między anmi bywają różneChodzę do II klasy liceum i nawet dobrze mi idzie(zresztą jak zawsze)w szkole.Na dzień dzisiejszy walcze z paskudnym przeziębieniem i mój nos przypomina kulę ognia:/A przez gorączkę nie pamiętam co robiłam ranoSamopoczucie dzisiaj dobre choć rano mialam mały kryzysik wynikający z przerastających mnie problemów psychicznychAle nie jest źle ze mną!Od pewnego czasu czuję,że ja mogę też byc szczęśliwa i przezyć te moje życie naprawdę wspaniale i w zgodzie z samym sobą.Może to wynik kryzysu mojego życia i miłości?Możliwe.Teraz się odradzam powoli jak feniks z popiołów.Jestem zakochana i to z wzajemnością,czego sie nie spodziewalam po ostatnich moich przejściach związanych z mężczyzną(dupkiem).Mój Misiu jest niesamowity i calkiem inny mężczyzna!Tak przez zupelny przypadek to uczucie między nami sie zrodziło.Poznaliśmy się 3 lata temu na obozie w Chorwacji,ale oboje nie przywiązywaliśmy większej wagi do siebie nawzajem.A tu nagle spotkanie,która zaaranżowała moja przyjaciółka ze starymi kumplami z obozuJak go zobaczyłam to odrazu pomyślałam:"Jaki kochany Misiu,mój wymarzony,ale napewno nawet na mnie nie spojży:Hehe ale sie wtedy pomyliłam,bo on tak samo pomyslał o mnie.I sie zaczęłoRozmowy na GG i spotkania!Teraz już nie potrafie się bronić przed tym uczuciem do niego,a nawet mi się nie chceTak mi dobrze!!!!!Pod tym względem jestem naprawde szczęsliwa.Mogłabym pisac i pisac,ale muszę się położyc,bo gorączka nie daje mi żyć:/Pozdrawiam wszystkich!!!!!