23.03.2005 :: 20:47
Kolejny zimny wieczór.... I tak to już niestety ze mną jest,gdy się we mnie skumuluje miliard rzeczy,myśli itd.Mam dość,mam dość wszystkiego!!!!Wszystko we wszystkich mnie wkurza i każda rzeczNiech już będzie wiosna na zewnątrz,ale taka prawdziwa!Jak dzisiaj robiłam obiad to się wyżywałam tłuczkiem na biednych kawałkach schabu.Niestety mnie to zabardzo nie pomogło,ale mięsko przynajmnie było wytłuczone.Oczywiście z tego mojego "wspaniałego nastroju"przypaliłam pierwszy raz te biedne kawałki schabuWszystko mi dzisiaj leci z rąkNawet papierosik mi dzisiaj omało nie wypadał z między paluszkówCóż ja dzisiaj jeszcze robiłam?hmmmmmmmmmm!!!!A właśnie!Przesadzałam kwiatuszkiJak mnie to uspokoiło,ale tylko na chwilkęNo i oczywiście zajęłam się lekturka książki pt.:"Dlaczego kochamy?"Polecam tę książkę!!!!Helen Fisher(autorka tejże książki)naprawdę się napracowała,zeby zebrać materiały do napisania tej książki.Podziwiam ją.Ogólnie książka mnie bardzo zaciekawia,poza opisamu kopulacji słoni afrykańskich i innych zwierzaczków(dobrze,ze to tylko jeden rozdział taki był).Tęsknię za kimś bardzoNo ale cóż zrobić,czasu jest mało.Godzina ma za mało minut,dzień za mało godzin,tydzień za mało dni i w ogóle na wsyztsko brakuje czasu.Hesus powiedział mi,że podziwia mnie za wytrwałość.Możliwe,że to co przeszłam pozwoliło mi być bardziej cierpliwą,silniejszą,no i wytrwalszą.Hesus ty chyba naprawdę masz racje!W sumie to co mi kiedyś Hes powiedział(jak byłam w dołku)to się sprawdziło.A ja wszystkiemu zaprzeczałamJaka ja jetsem spragniona czegoś takiego dziwnego,nawet nie wiem sama co to jestKończę na dziś,bo zaduży mętlik w głowie mam.Uporam sie z tym i może będzie bardziej klarownie w moim zyciu.Tęsknię za Tobą Misiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!