31.03.2005 :: 21:51
Dzień pełen słoneczka.... Pięknie mnie dziś obudził sygnał budzika na mojej komórce stworzony przez moją siostrę:P.Cytuję:"Nie śpij,bo Ci dzień przeleci,będziesz miała gówno z tego dnia..."A potem promyczki wiosennego słoneczka wpadły do pokoju i syciły moje zaspane oczęta pięknym blaskiem:DOj uwielbiam takie poranki,tylko nie o 6:00 rano!!!!!!;(No przede mną był dłuuuuuuuugi dzień:(Od 7:40 do 15:50 lekcje!!!Idzie dostać do głowy!!!I po tych wsyztskich lekcjach wariuje już na maksa:PW szkółce nie było tak źle.Jakoś zleciało.Duuuuuuuuuzo smiechu na w-efie:DOluś my jesteśmy platfusy:PZnowu zamiast przyłożyć się do ćwiczenia piramid,to zużywałyśmy energię na wybuchy śmiechu:DAle przynajmniej humor miałam świetny!!!!Po południu jak zwykle zasiadłam do zeszycików i troskzu się pouczyłam z polskiego.Nie ma tak źle,nawet mi osttanio ta wiedza do głowy wchodzi,także damy rade Słoneczka!!!A później zrobiłam sobie bardzo dłuuuuuuuuuuuuuugi spacerek po moim mieście:PTe miasto moje można w godzinę praktycznie przemieżyć:PJakie żeśkie powietrze było!!!!!!!Oczywiście dotleniłam się też w inny sposób:PJak się teraz wspaniale czuję,że nie potrfaię tego opisać:DJuuuuuuuupi!!!!!!!!!Nie mam doła!!!!!!To nowość od kilku dni:PA jutro idziemy poszaleć na dyskotekę!!!!Daga dajemy!!!!!!!Jaaaaaaaaazda!!!!Jeszce tylko przertwać jutrzejszy dzień w szkole:DDa się zrobić!!!Jeszcze troskzu sie pouczę i mykam do łóżeczka i wtulę sie w kolderkę i zasne błogim i głębokim snem,z którego obudzą mnie kolejne promienie wiosennego słońca.....i życie będzie płynąc dalej i dalej....dzień po dniu...godzina po godzinie...minuta po minucie...sekunda po sekundzie....złapię te wszytskie sekundy w moje ręce............POzdrawiam wszystkich!!!!!!!!!!!:*:*:*:*:*:*