04.04.2005 :: 21:18
Gdy wokół cisza,a chce się krzyczeć w niebogłosy... Zaczęłam ten dzień ze słonkiem,które pozytywnie mnie nastawiło na dzisiejszy dzień.Uśmiechnęłam się i powiedziałam sobie w myślach,że ten dzień wcale nie musi być zły i smutny i,że wszystko zależy ode mnie jak go przeżyje.I tak właśnie było.W szkole trochę smutno mi się zrobiło,bo na fakultecie z niemieckiego musieliśmy napisać wypracowanie na temat śmierći Papieża i jego wpływie na nasze życie.Nie potrafie spokojnie o tym rozmawiać,a co dopiero napisać to,a w dodatku po niemieckuAle jakoś poszło.POtem było już tylko lepiejCiepło na dworze i w ogóle byłam bardzo radosna wśród bliskich mi osób w szkoleNa dużej przerwie zorganizowano w auli wspólną modlitwę.Poszłam i zrobiło to na mnie duże wrażenie.Wszyscy chórem odmówiliśmy 10-tkę różańca,a nasz ksiądz wyłożył krótką przemowę.Na w-efie poszliśmy na spacerek do parku!!!Oj jak było fantastycznie na dworze i nawet kurtki nie brałam,bo tak wspaniale grzało nas słoneczkoNa religii poszliśmy z księdzem do pobliskiego kościoła.Mnie to pasowało i nei robiłam tego na pokaz,tak jak robili to inni.Troche mnie denerwuje zachowanie niektórych osób,które nagle robią się takie "święte".No ale mniejsza o toDziś bardzo bolała mnie głowa,więc prawie całe popołudnie przeleżałam i odpoczywałam.Trudno mi było wziąść się do nauki.Pod wieczór byłam z Hanią i z jej pieksiem Migotką na bardzo przyjemnym spacerkuGadalyśmy i gadałysmyNiehc będzie jeszcze więcej takich miłyc wieczorkówWróciłam do domku i siadalam do nauki pieprzonej przedsiębiorczości!!!Jakie to są pierdoły!!!!!!!!;(No ale jakoś sobie poradziłam.Ogólnie ten dzień zaliczam do naprawde udanych,ale jednak jak zwykle znajdę sobie coś to zamartwiania sięNawet nie potrafię o tym pisać....Nie wiem,czy moje przeczucia są prawidłowePrzydała by się ciężka rozmowa z Hesem i napewno doszłabym do jakiś sensownych wniosków.Hesus zawsze sprowadzi mnie na prawidłowe myślenie i zawsze się wszystko dobrze układaHaniu dziękuję za wspaniały spacerek!!!Troszku się dotleniłamLiczę na ogromna ilość takich spotkańCałuję,ściskam i pozdrawiam wszystkich!!!:*:*:*:*:*:*Trzymajcie się moje Słoneczka!!!Misiu jetsem myślami przy Tobie i zawsze możesz liczyć na moje wsparcie