twojamysiula87 - komentarze


Co było kiedyś,a co jest teraz???
Oto mój pierwszy wpis!Sama nie wiem od czego by tu zacząć,bo wiele sie dzieje i działo w moim zyciu,złego i dobrego.Może zacznę od przedstawienia się.Mam na imię Agnieszka i mam 18 lat.Jetsem ze Śląska.Mieszkam z moimi kochanymi rodzicami siostrą.Relacje między anmi bywają różneChodzę do II klasy liceum i nawet dobrze mi idzie(zresztą jak zawsze)w szkole.Na dzień dzisiejszy walcze z paskudnym przeziębieniem i mój nos przypomina kulę ognia:/A przez gorączkę nie pamiętam co robiłam ranoSamopoczucie dzisiaj dobre choć rano mialam mały kryzysik wynikający z przerastających mnie problemów psychicznychAle nie jest źle ze mną!Od pewnego czasu czuję,że ja mogę też byc szczęśliwa i przezyć te moje życie naprawdę wspaniale i w zgodzie z samym sobą.Może to wynik kryzysu mojego życia i miłości?Możliwe.Teraz się odradzam powoli jak feniks z popiołów.Jestem zakochana i to z wzajemnością,czego sie nie spodziewalam po ostatnich moich przejściach związanych z mężczyzną(dupkiem).Mój Misiu jest niesamowity i calkiem inny mężczyzna!Tak przez zupelny przypadek to uczucie między nami sie zrodziło.Poznaliśmy się 3 lata temu na obozie w Chorwacji,ale oboje nie przywiązywaliśmy większej wagi do siebie nawzajem.A tu nagle spotkanie,która zaaranżowała moja przyjaciółka ze starymi kumplami z obozuJak go zobaczyłam to odrazu pomyślałam:"Jaki kochany Misiu,mój wymarzony,ale napewno nawet na mnie nie spojży:Hehe ale sie wtedy pomyliłam,bo on tak samo pomyslał o mnie.I sie zaczęłoRozmowy na GG i spotkania!Teraz już nie potrafie się bronić przed tym uczuciem do niego,a nawet mi się nie chceTak mi dobrze!!!!!Pod tym względem jestem naprawde szczęsliwa.Mogłabym pisac i pisac,ale muszę się położyc,bo gorączka nie daje mi żyć:/Pozdrawiam wszystkich!!!!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.03.2005 :: 15:59 :: masq22.stk.net.pl

twojamysiula87

Dzięki za komentarze Słoneczka!Misiu ten Puchatek z miodkiem to dla CiebieCałuję i sciskam mojego Misia :*:*:*:*:*:*
23.03.2005 :: 12:46 :: aar106.internetdsl.tpnet.pl

siemka Myszko oby Tobie poszlo lepij w prowadzeniu bloga niz mi widze ze tan Misiu to przypomina mnie pozdrawiam i caluje MYszke;*:*:*
22.03.2005 :: 22:16 :: cbr198.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hesus

Siemka.Widze że twój blog robi się interesujący.Podziwiam za szczerość.Ciesze się że układa się tobie.
,,Życie jest walką więc trzeba walczyć szczęśliwie,,
Pozdrawiam.Sorki że tak mało napisałem ale weny nie mam.Nadrobie to przy okazji.
22.03.2005 :: 18:21 :: masq22.stk.net.pl

aniusiak

czesc mam nadzieje że prowadzenie bloga będzie Ci szło lepiej niż mnie bo mnie się jakoś nie chce zasiadac do pisania notek oczekuję Twoich komentarzy bo lubie sobie czytac co ludzie powiedzą

trzymaj się ciepło !!!
Talk.pl :: Wróć