twojamysiula87 - komentarze


Zimne popołudnie i wieczór bez Misia mojego:(I tak się trzęsę z zimna dzisiaj,ale przynajmniej nosek stał się bardziej drożny:DA do tego jarać mi się chce!Dla polepszenia humoru właśnie zabralam się do wszamania Snickersa:PGdybym tylko potrafiła zapomniec o tych pieprzonych kaloriach,które mnie cały czas prześladują:(Jaka byłabym szczęśliwa,gdybym potrafiła na siebie patrzeć tak jak patrzą na mnie moi bliscy,przyjaciele i Misiu.Czasami mam takie przebłyski,że widzę siebie taką jaka jestem naprawdę i podobam się sobie.Ale to tylko czasem tak mam,niestety.Nio ale póki co jetsem szczęśliwa!!Jakiś taki fajny humorek mam:DNarazie kończe,bio jak zwykle musze się kompem dzielić z siostrą:/CAłuję i sciskam mojego Misia:*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
24.03.2005 :: 14:12 :: masq22.stk.net.pl

aniusiak

durne komenty =(
24.03.2005 :: 14:11 :: masq22.stk.net.pl

aniusiak

oczywiście że uzależnienie... ona tylko siedzi i słyszysz
24.03.2005 :: 14:11 :: masq22.stk.net.pl

aniusiak

oczywiście że uzależnienie... ona tylko siedzi i słyszysz
24.03.2005 :: 14:10 :: masq22.stk.net.pl

aniusiak

oczywiście że uzależnienie... ona tylko siedzi i słyszysz
24.03.2005 :: 07:37 :: cgc124.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kalorie, kalorie, kalorie, walić je!!!! Jesteś wspaniałą osóbką, taką bądź zawsze. Znam ból dzielenia się z siostrami komputerkiem, ale żeby od razu uzależnienie...:P
22.03.2005 :: 19:37 :: masq22.stk.net.pl

aniusiak

oj no nie gadaj... i tak ciągle siedzisz przed kompem to już jest poważne uzależnienie bububu

22.03.2005 :: 19:27 :: 80.51.191.2

karola

bardzo prosze wejdz na mojego bloga i zostaw komentarz. ja tak jak ty od niedawna mam bloga oto moj adres:http://karola.talk.pl/
Talk.pl :: Wróć