twojamysiula87 - komentarze


Dziś mam wenę jak cholera,bo to pierwszy dzień mojego blogowania:PJetsem pewna,że po jakimś czasie zapomnę o tym blogu na jakiś miesiąc, z powodu braku czasu niestety:(Ale to nic będę jakoś nadrabiala:DDzień dzisiaj mija jako tako,bywało lepiej i bywało gorzej.Udało mi się dzisiaj przyczynić sie do pomocy mojej kumpeli i zdobyłam dla niej numer lekarki.Cieszę się,że moglam jej w jakis sposób pomóc i mam nadzieję,ze zadzwoni tam gdzie ma zadzwonić.A ja cóż ja myślę sobie na ten moment?Ech znowu jakieś zawijane burzliwe myśli:PCzytam ostatnio książk,którą dostalam na 18-nastkę od mojej siostry i jej chopa.To książka pt:"Dlaczego kochamy?"Czytając tę książke(siedzialąm w kuchni,gdzie znajduje się klatka z naszym chomikiem-Pimpusiem-)I tak spojżalam na tego maluszka,który własnie się zbudził i myślę sobie"jaki on jets biedny i samotny,nie ma nikogo w swoiich rozmiarach,kto by go przytulił"Biedak sobie myslę,ale może taki juz los Pimpusia:PJakaż tęsknota mnie teraz ogarnęła:(Za Misiem moim kochanym:)Szkoda gadać znów mi się chce jarać:(Musze rzucić,ale czy napewno chcę rzucić?Napewno nie dla siebie,bo nie potarfie:(Ale mam motywacje:DMisiu wiesz o czym mówię:DNA dziś już kończę,czuję,że gorączka się wzmaga:(

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.03.2005 :: 21:46 :: masq22.stk.net.pl

aniusiak

możesz rzucić bez problemu tylko że właśnie nie chcesz... i w tym tkwi problem :)
Talk.pl :: Wróć