twojamysiula87 - komentarze


Zapach szarlotki i ciepło w kuchni od rozgrzanego piecyka.....
Oj plecka bolą,że mam ochotkę wtopić się w kołderkę i zapomnieć o wszystkimWszystkich bym najchętniej poczęstowała moją szarlotką z przepisu mojej babci Jadzi.Jestem jedyna,która się nauczyla robić te sławetnie ciasteczkoPopołudnie mija mi nawet nieźle,choć mogłoby byc lepiej,no ale nie chcę już narzekac.Nawet humorek mam dobry,ale jak zwykle zimno cholernie!!!!!Kiedy nadejda dni takiego prawdziwego ciepełka????Będę jak zwykle cierpliwa i poczekam na ten czas upojnySzukam jakiegos dobrego masażysty,bo o jednym teraz tylko marzę,żeby mi ktoś tak fantastycznie wymasował moje plecki!!!!Może dam ogłoszenieNie no napewno ktoś się kiedyś znajdzie i uratuje moje skromne małe pleckiMuszę już wyjsć z domu,bo zwariuje!!!!!Od niedzieli siedzę w domkuI się kurujęAle jest już lepiej i mam nadzieję,ze jutro popołudniu wyjdę gdzieś z kimś.Nachetniej wyszłabym gdzieś w miłe miejsce z Misiem,no ale wszytsko zależy od....różnych czynnikówDziękuję Wam Słońca za kometarzeMam nadzieję,że będziecie zaglądać na mojego bloga jeszczeOstatnio jakos zauważyłam,że chyba nie rzucę tych fajek,bo nie umiem i tyle.Nie potrafię żyć bez tego,to jest silniejsze ode mnie!!!Mam nadzieję,że Misiu mi pomoże i jakoś wyjdę z tego nałoguAle potrzebuję więcej czasu.W sumie jak zwykle mówię sobie:"Potrzebujesz Aguś czasu,czas leczy rany,czas pokaże jak się to wszytsko ułoży,daj sobie trochę czasu!"I tak w sumie w kółko i to dotyczy każdej dziedziny mojego życia.Przekonałam się,ze te słowa mi pomagają i wzbudzają we mnie nadzieję na lepsze jutro,na daleką przyszłość.Przynajmniej mogę wierzyć,że kiedyś będę żyła bez tych problemów,lecz napewno zamiast tych pojawią się inne!Życie nie było by życiem bez problemów,bo przecież było by monotonnie,gdybysmy się cały czas upijali szczęściem i radością.Uwielbiam mieć jakieś cele,bo przynajmniej mam zajęcie,żeby jakos dążyć do nich i osiągnąć coś w życiu.Chciałabym Was wszystkich uściskać i wycałowaćPozdrawiam wszystkich znajomych i nieznajomych,przyjaciół,siostrę i Misia mojego!!!Trzymcie się ciepło i miejcie poczucie prawdziwego bezpieczeństwa!Znajdźcie czas na wyciszenie się(sama powinnam to zrobić)Całuski i uściski dla Misia!!!! :*:*:*:*:*:*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć