twojamysiula87 - komentarze


Późno już,powinnam już spać....
Dzień minął dosyć pracowicie.Sprzątałam z siostrą całe mieszkanie,masakraPotem gotowałam obiadek.Po południu w pełni sił pojechałam się spotkać z Hesusem.I jak zwykle miałam problemy z dotarciem do niego.Zawsze jak do niego jadę to tramwaj nie przyjeżdża.Ja bym mogła z nim gadać i gadaćSzkoda,ze mieliśmy tak mało czasu na rozmowy,bo tyle trzeba jeszce obgadać.Następnie pojechałam do Hani i od niej poszłyśmy na dluuuugi spacerek z jej pieseczkiem MigotkąAleż z niej jest szalona psinkaAle jaka kochana i urocza!!!!Bardzo się cieszyłam,że sie z Hanią znowu widziałam,bo znów miałyśmy przerwęAle póki co obie się wysłuchałyśmy i jest mi z tym dobrze.Wczasie naszego spacerku zadzwonił Misiu.Ale nie chcę o tym pisać,bo to mnie przerasta(nie jestem poprostu nicczego pewna i tyle)Byłam zdenerwowana!!!!!Wróciłam do domku i wszamałam kolacyjkęPostanowiłam,z wezmę dłuuuuuugą,gorącą,relaksującą kąpielUdało się zapomnieć o wszystkim i skupić się na sobieSukces!!!Byłam w wannie chyba z godzineGorąca woda i duuuuuuuużo pianyJA bym tak mogła codziennieA teraz siedzę tu sama przed kompem i myślę sobie co będzie jutro.Wierzę głęboko,że będzie to naprawdę wspaniały dzień.Nie chcę się już kłocić,narzekać,wypominać czegoś...Chcę jasność sytuacji i umysłu.To mój cel na jutro.Chcę tej przemiany i mi się uda cholera jasna!!!A jak nie to spadnie na nas wszystkich meteoryt i będzie koniec świata i jużNie będę wtedy przynajmniej myśleć,bo od tego myślenia spać nie mogęSądzę,ze muszę sobie zabronić myślenia i zamartwiania się pewnymi rzeczami.Muszę się skupić na sobie i bliskich!!!I życ pięknie w zgodzie ze sobą!Chcę by każdy mój dzień zaczynał się pięknym słońcem w oknie i żeby zawsze był przy mnie kots bliski,a ja odwdzięczę się za to całą sobą,jak tylko będę mogła,tyle dam!!!Nie myśleć o problemach zbyt dużo!!!To mój cel i ciekawe czy się da zrealizowaćKończę,tą chaotyczną notkę i zaraz wtulę się w Maurycego(misiu,którego dostalam na 18-nastke)Chcę zaginąć pośród snów i znaleźć tam siebie i Ciebie......Pozdrawiam wszystkich!!!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć