twojamysiula87 - komentarze


Pomieszanie z poplątaniem w mojej głowie....
I co ja mam myśleć,a o co nie???Dziś byłam z Misiem na wspaniałym spacerku.JAkbym mogła to bym skakała z radości jak go zobaczyłam!!!Jejku tyle czasu się nie widzielismy i moze tego nie okazałam,ale byłam poprostu w niebie,gdy byłam przy nim!!!Spacerowaliśmy i gadaliśmy o wszystkim!POtem usiedlismy na ląwce w parku.Czułam znowu,że jest obok mnie.Byłam cała happy,ale nie chciałam taktego okazywać i bardzo się powstrzymywałam!Ja bym mogła z nim gadać i być przy nim cały czas!Jetsem taka nim nienasycona!!!Może to głupio brzmi,ale chodzi ogólnie o niego.Potem wróciłam do domku i zjadłam obiadek.Za jakis czas przyjechał chłopak od siostry i poszlismy do kościola ze święconką.I wiecie co ja poszłam do spowiedzi!!!!Ja sama w to nie wierzę,ale jednak!!!Dawno nie byłam u spowiedzi i sie nawet zdziwiłam bo ksiądz był ok.No ale za dużo to mi ta spowiedź nie dała,bo i tak myślę o sobie tak jak myślałam.Nie czuję żadnej zmianyNo ale wieczór póki co jets przyjemny.Oglądałam film z rodzicam,a potem z siostrą i jej chłopakiem "Shreka".No i tak mija mi wieczórMiło!I piwka się napiłam,alez miałam smaczkaI się czuję zaspokojona w tej sprawieKończę już i zbieram się do spaniaPOzdrawiam wszystkich!CAłuję i ściskam mojego Misia!!!Już za nim tęsknie:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć