twojamysiula87 - komentarze


Odejdź ana odejdź!!!!Spierdalaj stąd!!!!
I tak mija dzień na skupianiu się na pewnych rzeczach i to zupełnie nie potrzebnieDziś na obiad przyszedł chłopak od siostry,miło było,ale jednak tak inaczej,bo nigdy tak jeszce nie byłoOczywiśćie"szwagier"nie omieszkał mnie i moją siostrę polaćNo i jakoś zleciało.POtem oglądaliśmy "Pasję"Mela Gibsona.W niektórych momentach tego filmu naprawdę chce się w to wszytsko uwierzyć.Z tą moją wiarą w Boga i z wszystkimi związanymi z tym rzaczami jest naprawdę różnie.Moim zdaniem ten film jest naprawdę dobrze zrobiony i w sumie bardzo realistycznie pokazuje to co sie działo.POtem pojechałam do DagmaryKlachy i klachy!!!!No ale wreszcie sie spotkałyśmyZwierzenia i pyszny serniczekDaguś dziękuję za wspaniałe popołudnie i wieczórI oczywiście napad czekoladkowyW sumie nie wiem czy to normalne....nie potrafię sie czasem opanować........Ech szkoda gadać.Nio ale jakos przetrwamyPo jutrze powrót do szkołyAż na sama myśl o tym robi mi sie smutno,a z drugiej strony cieszę się,ze zobaczę pewne osoby po tak długiej przerwieNauka i nauka i to fest sie szykuje,a ja się rozleniwiłamAle damy rade ludziska!!!Damy radeBędzie ok!!!!!!!Dziś taka szybka notka,bo cosik mi się nie chceZnowu tęsknię za kimś,ale nie wiem,czy dobrze robię,że tęsknię.......no ale uczuć nie da się oszukać...Ech!!!Co będzie to będzie i tyle.POzdrawiam wszystkich,całuję i ściskam gorąco!!!!!! :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
29.03.2005 :: 11:58 :: masq22.stk.net.pl

aniusiak

będzie dobrze moje kochanie !!! masz tylu ludzi Tobie życzliwych wokół siebie i dlatego możesz być pewna że Cię nie opuscimy :) i pamiętaj naszą umowę że gdy będziesz marudzić każdego ranka to bedzie KOPANKO :D

słonko jestem przy Tobie i zawsze możesz na mnie liczyc !!!
Talk.pl :: Wróć