twojamysiula87 - komentarze


Hej do szkoły młodzieży do szkoły!!!!
I cóż i wróciła szara rzeczywistośćNiesttey szkoła i obowiązki z nią związaneNo ale mam nadzieję,ze ta wiedz,któa zabardzo mi nie chce do glowy wchodzić,to się przyda w dalsyzm życiu.Oby!!!!!!Póki co podtrzymuje mnie wczorajszy wieczór w Druidzie(zajebisty pub)Ja bym z Dagą mogła wiecznie chodzić gdziesWczoraj znowu gadałyśmy i gadałyśmy!!!O wszystkim.Ale najbardziej podobał mi się temat sztuki!!!Wspaniale,że z nią mogę o tym pogadać,bo przeciez ona też się tym interseuje!Ależ burza mózgu była!!Hehe!Miło miło i jescze raz miło!!!Oby takich chwil było jaknajwięcej w moim życiu!!!Błagam!!!!!Ja wierzę,że cholibka będzie zajebiście i tylePóki co czuję się do bani!!!Dołek to nie jest,to jets raczej taki idiotyczny stanNie wiem co ja mam czasem robić!!!Tak się boję pewnej rzeczy,że wczoraj,gdy się klądłam,to strasznie się trzęsłam.Bałam się kolejnego dnia z tą moją ciągłą udręką!!!Az mi się chce ciągle klnąć i klnąc!!!I jak tu cholera jasna mam normalnie żyć!!!Ja sie czuje czasami inna i jakas z innej planety,że tu nie pasuje!!!Nio ale niby się tu urodizlamNiech bedzie!!!A dizś juz w szkółce!!Nietstye laba się skończyła,ale w sumie miałam dość juz siedzenia w domu!!!Wolę się czymś zająć,niż mysleć i zastanawiać sie nad pwnymi rzeczami.W szkole jakos dziwnie.Pełno szumu i wszystko takie zabiegane!!!Blech!!!JAkby nie mogło być coś przyjemnego tak naparwdę w tej nauce!!!Jakoś się udało przetrwac ten dzieńnie było w sumie tak źle.Plecka mnie znowu bolą i mam ochotke iść na spacerek no,ale jeszce troskzu nauki jest, mnei ciezko się jakos do tego zabraćPrzetrwam,bo w sumie 3 miechy i wakacje!!!Nio i szykuje się na weekend imprezaNa dyskotekę idizemy!!!JAk sie wytańczę!!Nareszcie!!!Nastawiam się,żeby sie zajebisćie bawićNo i tak będzie oczywiscieZnów sobie marzę i marzęEch może kiedyś się moje marzenia spełnią(bo ponoć się spełniają,więc będę cierpliwa).Pozdrawiam wszystkich,całuję i ściskam!!!A w szczególności Misia!!!! :*:*:*:*:*:*:

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
30.03.2005 :: 18:59 :: 80.51.191.2

karola

Proszę wejdź na mojego bloga jeszcze dziś nie wiem co robić proszę pomoż mi
www.karola.talk.pl
30.03.2005 :: 18:23 :: 80.51.191.2

karola

Bardzo dziękuję, że znów odwiedziłaś mojego bloga zapraszam jeszcze bo dzieje się i to dużo! Dzięki za zrozumienie i otuchę
www.karola.talk.pl
Talk.pl :: Wróć