twojamysiula87 - komentarze


Nie potrafię znieść tego zamieszania,nie jestem w stanie!!!
Dzień w porządku,choć nie obyło się bez chwil załamaniaRano jak wstałam,to miałam przeczucie,że ten dzień będzie fatalnyPomimo,iż słońce przepięknie świeciło i na dworze wcześnie rano nie było już tak zimno,to miałam chandrę maksymalnąW szkole rozmowa z Sarą mi pomogła i przestałam sie martwić tymi wsyztskimi rzeczami,które zaprzątnęły moja głową.BYło w porządku dopóki musiałam się skupić na sprawdzianie albo na kartkówce.Wróciłam do domu i nie wiem czemu znowu zaczęłam mnie boleć głowa,choć nie tak bardzo jak wczoraj.A może za dużo myżlęNie no chyba aż tak źle ze mną nie jestPosiedziałam trochę na kompie i obcykałam zamierzone stronkiPóźniej przyszedł czas wreszcie zabrać się do nauki.Ależ mi się wyjatkowo ostatnio nie chce uczyć!!!Ale i tak potem jakoś zaczynam i kończe z jakąś tam wiedzą(wiem,ze stać mnie czasem na dużo więcej,ale poprostu lenistwo)Poczytałam trochę i ogólnie mam wrażenie,że mogłam te dzisiejsze popołudnie lepiej wykorzystać.Oczywiście ponownie zaczęłam się dołować pewną rzeczą,no ale cóż tak chyba juz ze mną jest.Dziś już skończę,bo nawet siły nie mamPozdrawiam wszystkich!!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
06.04.2005 :: 20:18 :: dul197.neoplus.adsl.tpnet.pl

dirka

chcoalabym wrocic do dnia 3.04.ostatni wiersz bardzo mi sie podoba!
a co do zmian jakich kolwiek mnie rowniez jest ciezko i nie zapowiada sie na zmiane na lepsze,jak narazie wszystko sie wali!!!
Talk.pl :: Wróć