twojamysiula87 - komentarze


Czas kontemplacji,czas zmian wewnętrznych...
Ostatnie dni były przepełnione myślą o Janie Pawle II.Bardzo przeżywam wewnętrznie jego śmierć,nawet brak mi słów,żeby określić moje uczucia.We środę znowu bolała i mam wrażenie,że to od zbyt długiego myślenia nad wszystkim co się dzieje wokół mnie i we mnie.Zwolniłam się do domu z lekcji,położyłam się do łóżka i nawet nie wiem kiedy zasnęłamJak się zbudziłam,to jeszcze gorzej się czułam niż wcześniejZjadłam obiad i to już mnie zmiażdżyło do końcaPOtem na chwilkę wyszłam z mamą i siostrą na dwór,ale syzbko wróciłam,bo tragicznie się czułam.Pod wieczór o 20:00 mama,siostra ze swoim chłopakiem i ja poszliśmy na stadion Ruchu na mszę św.,która była zainicjowana przez kibiców w celu pojednania się z innymi kibicami.Niesamowite wrażenie zrobił stadion,na którym było mnóstwo ludzi na murawie i na koronie.Ludize mieli zapalone świeczki i dało to wsapaniały bajkowy efekt.Msza trwała długo,ale miałam siłę,by oddać cześć PapieżowiPod koniec mszy zaśpiewliśmy "Barkę"ulubioną piosenkę PapieżaŁezko same cisły się do oczu.Niesamowite przeżycieWe czwartek nie poszłam do szkoły i zostałam w domu,bo fatalnie się czułamDzień minął dziwnie,bo byłam bardzo słaba.Byłam u lekarza i przepisał mi tabletki....Mały dołek...Pod wieczór wybraliśmy się na wspólną modlitwę na stadion na "Skałce" w Świętochłowicach(moje miasto)Gdy spotkałam się z Hanią,Michasią,Martyną,to już radość wróciła do mojego serca.Bardzo mocno się modliłam!!!To dla Ciebie Ojcze Święty!!!Pod koniec wszyscy zapaliliśmy świeczki i cały stadion rozświetlił się niesamowitą światłością.Płakałam bardzo,ogromne serce mi ściskało,gdy puścili modlitwę "Ojcze Nasz"śpiewane przez Jana Pawła II.Nie potrafiłam się opanować.ALe nie byłam jedyna.Później wszyscy razem z zapalonymi świecami wróciliśmy do domu.BYło juz bardzo późno i wsyztskei byłyśmy bardzo zmęczone.Szybko się umyłysmy i poszłyśmy spać.Przeżycia nas bardzo wyczerapały,ale Papieżowi się to nalezało.PAMIĘTAMY I CZUWAMY!!!!!!!!!!!!!!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
08.04.2005 :: 18:15 :: ddw131.neoplus.adsl.tpnet.pl

agusia12

weź udział w konkursie na www.agusia12.talk.pl masz szanse wygrać!!!
Talk.pl :: Wróć