twojamysiula87 - komentarze


Mała przerwa była:P
Nie pisałam ostatnio,bo jakoś nie działo się nic znaczącego.Pozatym wszystko dzieje się monotonnie i sennie.Znów na dworze się ochłodziło,słońce żadko wychodzi zza chmur i nic mi się nie chce:(A do tego zaczęłam się prawie wszystkim dołować bezopamiętania:(Już ostatnio zapomniałam co ja naprwadę chcę od życia.Powoli zaczęłam też wkręcać się w pewne rzeczy,ale dalej walczę i nie mam zamiaru się poddać:)Dostałam odpowiednie rzeczy,żeby było lepiej i będę dalej ciągnąc te szare życie:(Ale napewno kiedyś znowu zacznę inaczej na to wsyztsko patrzeć i nieraz będę się śmiała z tego o co się dzisiaj zamartwiam.W szkole jest naprawdę ok,choc niestety ostatnio trochę więcej muszę się uczyć.W sobote spotkałam się z Dagmarą i bardzo miło spędizlyśmy popołudnie:DPoźniej spotkałyśmy naszych znajomych i dowiedziałyśmy się paru pikantnych szczegółów:P
******************************************************************
I jakoś mi się nie udało w ten dzień dopsiać dalszego ciągu:PGapa ze mnie i leniuszek:POj kilka rzeczy się zmieniło ostatnio,ale wydaje mi sie,że może nawet na lepsze:)Skończyło się coś miedzy Misiem,a mna.Nie powiem trochę mi było przykro,no ale cóż,jescze niejeden raz tak będzie.W sumie ostatnim czasem staląm sie trochę obojętna na niego i nawet tak nie zabolało.I dobrze:)Tylko boli mnie to,że powiedział mi to wszystko przez gg,a to już w ogóle niezafajne:(Ale było minęło.TAk to juz w życiu jest:)Trza sie z tym pogodzić,poprostu nam nie wyszło.Tłumaczę sobie to tak:Tego kwiata jest pół świata:P"Ostatnio mam nawet dziwne sny:PMiędzy innymi o końcu świata,o 3-ciej wojnie światowej,no i takie intymne sny:PPonoć to normalne,ale żeby z taką częstotliwością!!!!:DJa to jetsem pokręcona ostatnio:DTylko oczywiście zdrówko znowu szwankuję:(Brzuchol bolał mnie tak mocno ostatnio,że nie umialam normalnie chodzić,leżeć siedzieć i nogi do góy podnieść.POprostu super:(Teraz dostałąm tabletki specjalne pzreciwbólowe i anrazie tak nei boli,ale kulebele ten ból brzucha juz tak mnie wkurza od miesiąca.Ale koniec o narzekaniu!!!!:DWe wtorek byłam na dlugim spacerku z kumplem i było bardzo sympatycznie i przyjemnie,pomimo iż,było zimno:DTomek dzięki za spacerek i mam nadzieję,ze jeszce sie kiedys wybierzemy na pieszą konwersację:PA tak w ogóle to juz drugi dzień nie jestem w skzole przez ten brzuch i znowu bedize nadrabianie,ale sobei poradze:DJeszce tylko troche szkoły i WAKACJE:Ddziś jest bardzo ładnie i ciepło na dworze i tak mi się bardzo chce wyjsc na spacerek w miłym towarzystwie,ale nie mogę wyjśc z domku:(Caly dzień w sumei na kompie siedzę,bo cóż ja mam robić i tak zaczyna mnie komp sam w sobie nudzić!!!Będzie dobrze:DCoraz lepiej sie zaczynam czuć psychicznie,a to już połowa sukcesu!!Jeszce tylko podreperować ciałko:DOstatnio odezwał się pewien chłopak do mnei na gg i nawet ciekawie sie z nim rozmawia.On chce się spotkać,ale ja narazie nie jestem pewna czy ja chcę sie z nim spotkać.Co będize to będzie:DA w ogóle to on jets znajomym z treningu mojej koleżanki z klasy,więc on planuje spotkać się ze mną wlaśnie przez tą koleżankę.Hehehehe:DCiekawe co to będzie:PWidział moje zdjęcie i ja jego:DPrzyjęlismy to pozytywnie:DZgadzamy się w wielu sprawach.Jak coś wyniknie to o tym napisze,a jak nei wyniknie to tez napisze:DAleż mnie ostatnio pokręciło!!!!!:DŚciskam,całuję i pozdrawiam wszystkich!!!!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
27.04.2005 :: 08:32 :: cgq61.neoplus.adsl.tpnet.pl

taak, teraz to dopiero przeeeerwa, mam nadzieję, że coś tu jeszcze
18.04.2005 :: 13:07 :: masq4.stk.net.pl

aniusiak

mała przerwa ??? !!! chyba jeszcze przerw nie widziałas :D przeczytałam sobie Twoje zaległe notki (tak ich dużo było że musiałam coś zjeść bo z tego wysiłku zgłodniałam aż :D ) będzie dobrze Myszko kochana :* ależ Ty jestes przez tych mężczyzn (jezeli co niektórych można tak nazwac :D ) rozchfytywana :D pozdrawiam :*:*:*
12.04.2005 :: 17:44 :: doc67.neoplus.adsl.tpnet.pl

ktosiulka

wcale tak dlugo nie pisalas. a humorek powinien sie poprawic sie pod wplywem wiosennego sloneczka =)
Talk.pl :: Wróć